Najdôležitejšou časťou každého webu je jeho obsah a výnimkou nie je ani táto stránka. Snažíme sa prinášať čo najkvalitnejšie informácie ale bez vašej pomoci to ide veľmi ťažko. Potrebujeme, aby ste sa do tvorby obsahu zapájali aj vy. Ak máš chuť pomôcť, môžeš tak urobiť nasledovnými spôsobmi:

 

  1. Komentuj – Toto je asi ten najjednoduchší spôsob, ako môžeš podporiť fungovanie týchto stránok. Stačí, ak pridáš pod článkom do komentára svoj názor, postreh alebo otázku. Ak sa podelíš o svoju skúsenosť, pomôžeš tak veľkému množstvu čitateľov. Neboj sa oponovať a konštruktívne kritizovať.

 

  1. Pridaj článok – Ak máš s PPC alebo marketingom praktické skúsenosti, staň sa súčasťou našej redakcie. Tém, ktoré ešte chceme spracovať, je veľa. Napíš mi a obratom ti pošlem publikačný plán, z ktorého si vyberieš tému.

 

Možností, ako priložiť ruku k dielu je oveľa viac. Stačí, ak mi napíšeš a niečo spolu vymyslíme. Treba si ale uvedomiť, že prvoradá je kvalita informácií a nie vlastná propagácia.  Použi kontaktný formulár alebo mi napíš na tomas/zavináč/preklik.sk

 

Kontaktný formulár